Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a fülem minden...

Mit tegyek ha a fülem minden fülbevalótól begyullad, kivétel az amivel átlőtték?

Figyelt kérdés
Már rég, hogy átlőtték és nem tudok más fülbevalót használni. Max 1 vagy 2 nap...
2013. máj. 28. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor használd azt, amivel belőtték. Az aranyat (tiszta) muszáj, hogy bírja. Ne bizsut rakj bele.
2013. máj. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
Járj utána, hogy az milyen fémből van és olyant vásárolj. Szerintem ezek az orvosi fémek nem irritálóak. Jobb ötletem nincs.
2013. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
az enyém is ilyen.az orvosi fémek,illetve azok amiket pirszingnek használnak.nekem volt olyan,hogy az aranyat sem bírta egy ideig.
2013. máj. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lantos Szilvia ***** válasza:
Nekem ezer éve van lyuk a fülemen, de még az ezüstöt sem bírja, az orvosi fémet sem különösebb mód "szereti", az aranyat meg én nem szeretem :) a fehéret igen, én olyat hordok. Érdekes köldökpiercingem meg bármilyen lehetne, akár bizsu is, mert a pocimon annyira ezek szerint nem érzékeny a bőr. Meg kell találni a megfelelő fémtípust és jó lesz az.
2013. máj. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem szoktam bizsut hordani ezüstöt szeretem azt viszont a fülem nem...és az aranyért meg én nem vagyok oda...ahogy az egyik válaszadó sem...reméltem, hogy van valami módja annak, hogy az ezüstöt is elfogadja, hát megpróbálok utána nézni még...
2013. máj. 30. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!