Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fontos és komoly válaszokat...

Fontos és komoly válaszokat kérek szépen, miért van ez?

Figyelt kérdés
A szemem alatt lilas karikak vannak es sokan azt mondjak, hogy vesebetegseg lehet az oka ez tenyleg lehetseges? a masik, hogy tobb mint 1 hetig voltam kint Londonba de 1x se voltam nagy wc.n dot meg kicsin is max 3x pedig sokat ettem/ittam es kezdek felni..mit csinaljak?

2013. máj. 29. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még csak véletlenül se menj orvoshoz, inkább írj ki egy kérdést a gyíkponthun, ott sokkal okosabb emberek vannak, akik látatlanba' is meg tudják mondani, mi van veled.


Ez egy fontos és komoly válasz (csak kérdés, megérted-e).

2013. máj. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ertem de orvoshoz nem akarok menni..
2013. máj. 29. 15:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt úgy bírom, de tényleg.

Nem akarok orvoshoz, menni, mert...bla, bla, bla. De azt szeretnék tudni, hogy mi bajuk van!

Hát itt senki nem fogja megmondani, hogy mi bajod van. Sőt, nagyon sok orvos sem fogja megmondani abból, hogy rád néz és meghallgat. Nagyon sok esetben ahhoz, hogy pontos diagnózist lehessen felállítani, célirányos vizsgálatokra van szükség. Amit meg itt neked senki nem fog elvégezni.

Tehát ha kíváncsi vagy, hogy mi bajod van, elfáradsz orvoshoz. Ha meg nem mész, akkor meg sosem tudod meg, hogy mi bajod van.

2013. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy héten keresztül csak kb háromszor voltál pisilni? Ezt komolyan mondod vagy elírás? Ha komolyan mondod, akkor tényleg hatalmas idióta vagy.
2013. máj. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
komolyan es miert lennek idiota? hmm? mert nincs ingerem ra? szerinted tehetek rola? nezzel mar tukorbe
2013. máj. 29. 22:01
 6/7 anonim válasza:
van egy olyan erzesem, hogy 15 evesnel nem lehetsz idosebb. egyébként ha csak 3x voltal pisilni akkor szerintem nagy a problema. azonnali orvos
2013. máj. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Idióta azért vagy, mert ha NAPONTA mentél volna 3x pisilni, még az is gyanús lenne. De ha egy héten keresztül 3x pisiltél összesen, akkor örülj, hogy élsz és tudsz feltenni itt kérdéseket, amire fontos és komoly válaszokat vársz! Én nem nézek tükörbe, mert én már ma pisiltem háromszor, te viszont ha nem mész el AZONNAL urológushoz vagy háziorvoshoz, akkor nem vagy normális. És te nézz tükörbe, meg magadba is.
2013. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!