Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A 3az1ben kávéból napi mennyit...

A 3az1ben kávéból napi mennyit lehet meginni?

Figyelt kérdés
Kezdem elveszteni a fonalat, vizsgaidőszakom van, így napközben alszok 2-3 órát, éjszaka fent vagyok, bioritmusom felborult, és arra volnék kíváncsi hogy 24 óra alatt hány kávét lehet meginni? Egyébként nem dobogtatja meg a szívem, hatását sem nagyon érzem néha, viszont jó meleg, és félek azért nehogy túlzásba vigyem, és egyszer csak felvigye a vérnyomásom vagy bajom legyen tőle.
2013. jún. 1. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Kardiológus mondta a TV-ben hogy 4 kávét egy nap nyugodtan meg lehet inni!Ez a 100%-os kávéra vonatkozik én is annyit iszom.A 3-1 az nem 100% kávé? Mert akkor nem élénkít annyira!
2013. jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom, amiket én iszok az ilyen 8-10% kávékivonatot tartalmaz. És fura, mert van olyan fajta ami erősen megdobogtatja a szívem, meg olyan is amiből ha 3at megiszok egy nap, szinte meg sem érzem. Köszi a válaszod!
2013. jún. 1. 18:50
 3/7 anonim ***** válasza:

1. 3in1 = nem kávé hanem adalékos szemét. de nem ezt kérdezted, nyilván ilyenből nem kellene inni semennyit..


2. igazi kávéból annyit kellene inni, amennyit még elviselsz. érezni fogod ha túl sok a koffein.

2013. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem érdekel ha adalékos szemét, sajnos az erős főzött kávét se a gyomrom, se a szervezetem nem bírja, és a szagától is rosszul vagyok. Valahol azt olvastam hogy a 3az1ben (már a minőségiekre értem) ugyanolyan mint a rendes kávé, csak enyhébb.


Én se szívesen iszom ezeket, főleg hogyha frontok jönnek-mennek akkor szívritmus zavar is bezavar nálam, és bőven megelégednék a reggeli egy kávéval, de mivel sajnos vizsgaidőszak van, az idő pedig szorít, ezért nem engedhetem meg magamnak az alvást, csak minimális szintén, valamivel muszáj ébren tartanom magam.

2013. jún. 1. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor ne próbálkozz a zöldteával. Csak még a kávénál is jobb..


Én főzöm egy Tchibót. Most komolyan, ha forró vízzel főzöl egy jóféle kávét, azt nem bírja a gyomrod? Annak valami más oka lesz..


A 3in1 kv pont olyan mint az igazi. Leszámítva, hogy van még benne minimum 2 összetevő, amiről már tudjuk hogy téged nem érdekel de emiatt mégsem olyan mint az igazi kávé. A kávénak nem ismerünk káros hatásait. Persze a koffein adott mennyiségben lehet halálos is. Viszont mi olyan keveset iszunk, hogy még krónikus betegségeink sem igazán lesznek tőle. A cukortól is tejtől (3in1 2. és 3. összetevője) megbetegszünk.


Igazából, idd.. én is itt b.aszom el az időmet tanulás közben, de a kávépótló nem ér ennyi szót :D

2013. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:D Nincs más oka, a főzött kávénak a szagát sem bírom, nekem az túl erős, ezért írtam h a gyomrom nem bírja... Úgy kb a hányinger kerülget tőle, plusz nagyon savasít. Sosem szerettem. A 3az1ben nem ilyen. Meg ugye a főzött kávét nem nagyon lehet bögreszámra inni. Ma megittam 4 3az1bent, remélem nem lesz koffein mérgezésem :D Éjszakai tanulásnak nézünk elébe....
2013. jún. 1. 21:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor sok sikert neked is :)
2013. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!