Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sos! Volt már altatásban...

Sos! Volt már altatásban végzett vastagbél tükrözésetek, véleményeket, tapasztalatokat írnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehetőségem adódott hogy baráti áron jövőhéten megcsináltassam a vastagbéltükrözésemet altatásban,altatóorvos Propofollal és Dormicummal fog altatni.


Van ezzel kapcsolatosan valami tapasztalatotok?



2013. jún. 1. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem januárban volt. Mikor beadták az altatót elkezdtem szédülni és onnantól semmire nem emlékeztem. A kórházi szobában tértem magamhoz. Így abszolút nem volt fájdalmas. Utána sokat kellett pukizni.
2013. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt, bódításban végezték én dormicumot kaptam csak és ilyen félig éber állapotban történt a beavatkozás, elviekben az összes instrukciót végrehajtottam, amit az orvos mondott, de nem emlékszem az egészből semmire. Miután magamhoz tértem egyetlen kellemetlenség volt, hogy nagyon fel voltam puffadva, mivel a beleket ilyenkor felfújják levegővel. Amíg az nem távozott addig kellemetlenül éreztem magamat, de másnap hazaengedtek és hál' Istennek semmi problémát nem találtak!
2013. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%

Ettél már nagyon finom csokikrémes-tejszínhabos tortát?


Na majdnem ilyen a vizsgálat is ^.^


Az életben többé ilyen nem lesz nekem, az egészen biztos.. De neked sok sikert hozzá, csak annyira kellemetlen amennyire fejben annak éled meg.

2013. jún. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha altatassal van semmit nem fogsz erezni, nekem meg jot is tett mert ujbol elrendeztek egy kicsit utana sokkal jobban ereztem magam.
2013. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!