Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Status febrilis - Mit lehetne...

Status febrilis - Mit lehetne már tenni?

Figyelt kérdés

Teljesen váratlanul , viszont gyakran és baromi hevesen fellobbanó lázas állapotok, lázgörcsökkel, persze csillapíthatatlan, 39,5-40 közötti és legutóbb 6 db algopyrin + 3 db 600 mg ibuprofen együttesen se vitte le egy kicsit se, aztán eszméletvesztések persze, és szóval ez évek óta így megy, senkinek semmi ötlete, csak már én kattanok be. általában a 3 nap és a 2 hét között bármi lehetséges, aztán legtöbbször hirtelen megszűnik.


Mik lehetnek az okok ? de úgy ám h vérkép, abszolút minden rendben, és teljesen váratlanul, elég egy erősebb front, és máris lázgörcs lesz belőle.


Esetleg hozzáértőnek van ötlete?


természetesen voltam én már ezer orvosnál, de bele fáradtam, eredmény semmi, de a jelenség ugyanúgy meg van ...



2013. jún. 2. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
mr-en is voltál már? előfordul sokszor, hogy a hőközpontnál van egy térfoglalás és amiatt vannak a tüneteid. azon meg nem sokat segít az ibuprofen.
2013. jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát így specifikusan nem, csak gerinc meg nagyon régen volt agyi mr is, de mindegyik negativ.


hőközpont alatt mit értesz?

de a kísérő jelenségeket is magyarázná? vagy az már természetes eleve a láz miatt? (torokfájás, szívszorítás, eszméletvesztés, extrém gyengeség, verejtékezés, ízületi fájdalmak, konkrétan nem bír el a lábam pl, kicsuklik a térdem alólam ... na meg a hirtelen, váratlan fellépés mindig)


ezt nem lehet sokáig bírni már, aztán van 2-3 hét jólét, akkor semmi gond, de aztán ismét rohamszerűen elkezd rázni a hideg és 20 perc alatt végem van megint napokra :(

2013. jún. 2. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
A hőközpont a thalamusban van. Ha tudsz menj másik orvoshoz is. A radiológia egy olyan tudomány ahol azt látnak amit akarnak. Amúgy az 5 mm alatti elváltozások még negatívnak számítanak hogy ne növeljék a betegségtudatot.
2013. jún. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az durva! na de a leírt egyéb tüneteket is magyarázza az, amire gondolsz?
2013. jún. 2. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!