Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Regisztráltam a SolidTrustPay-...

Regisztráltam a SolidTrustPay-ra, Internetes bankra, dokumentumokat feltöltöttem, Account Status: BANK VERIFIED. Küldtem is rá pénzt. Sajnos, mMostanában jelentkezik egy probléma, nagyon lelassult az STP, sőt néha abszolút nem is működik. Miért?

Figyelt kérdés
Szerettem volna róla pénzt átutalni, át is irányított az STP oldalra, de amikor a CHECKOUT gombra kattintottam semmi sem történt, és ezt többször egymás után csinálta. A CANCEL gombbal sem tudtam visszamenni, csak úgy, hogy kijelentkeztem, nagy nehezen. Többszöri próbálkozás után,végül be sem engedett,és új jelszót kellett kérnem. Amikor ezt a kapott jelszót meg akartam változtatni, azt is csak nagyon nehezen sikerült, egyszerűen nem reagált az UPDATE gombra sem. Mi lehet ennek az oka? Eddig a Mozilla böngészőt használtam,próbáltam másikat is használni, a Google Chrome-t de ott is ugyanazt csinálta, ugyanolyan lassú volt,vagy egyáltalán nem is működött, etgyszerűen nem reagált semmire. Mi lehet a gond, egyáltalán merjem még használni ezt az Internetbankot?

2013. ápr. 12. 20:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!