Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a hátammal?

Mi lehet a hátammal?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, és ma nagyon elkezdett fájni a hátam. A két lapockám közti részen főként a gerincem. Elég érdekes érzés, egyszerre szúr és görcsöl, akkor a legrosszabb, mikor lehajolok, és két karomat előrenyújtva széthúzom a lapockáimat. Ma az egyik szünetben emeltem fel egy széket két kézzel, elég magasra, akkor nyilallt belém először a fájdalom, és igaz, egyre enyhébb, nem nagyon akar elmúlni. Lehet, hogy megerőltettem magam? Hetente kétszer járok kondizni, ilyenkor általában főként két izomcsoportra edzek, tegnap például mell volt és bicepsz. Úgy gondolom, szabályosan végzem a gyakorlatokat, 4x10-et csinálok mindig, a gyakorlattól függetlenül. Hátra például szinte mindig csak saját testsúllyal dolgozok.

2013. jún. 4. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez lehet gerinc probléma is . De lehet hogy az izmaid vannak ott letepadva,vagy összerándulva .Az orvos erre

izom lazitót ír fel

Én azt ajánlom neked ,vegyél Richtofit sport krémet,és valakit kérjél meg,dörzsölje be a hátad,maszirozza meg.

Biztosan talál kis összeugrott izom csomókat.Azokat kel szétmaszirozni .A kenőcs gyógy növényes boltokban biztosan van.

2013. jún. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Amint alkalmam nyílik rá, kipróbálom :)

2013. jún. 4. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!