Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vannak fehér foltok a...

Mitől vannak fehér foltok a bal vállamon kb 3hónapja? Nagyon zavaró. Kb.15db.1cm-es.

Figyelt kérdés
Mondták páran hogy a szoláriumtól lehet. Dehát mikor én ezt észrevettem magamon eleve nem mentem szoliba azóta! És 3hónapja nem múlik el. Kialakult pigmenthiány lenne?

2013. jún. 4. 17:56
 1/4 anonim válasza:
Gyorsan menj el orvoshoz! Rákos vagy!
2013. jún. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ÁÁ nem hinném ! Azt mondták hogy a bőrráknál piros kiütések és piros körvonal látható. Nekem alig látszik, de azért látszik.és a szőrtüszők megvannak dagadva picit ezeken a részeken ahol ki is van fehéredve (olyan mintha ki lenne száradva a bőröm) . Még mindig ráknak véled?
2013. jún. 6. 06:09
 3/4 A kérdező kommentje:
miről beszélsz mit ijesztgetel? miket összehorassz bmeg!! -.-
2013. jún. 11. 02:14
 4/4 anonim válasza:
nem vagyok orvos de lehet hogy "ekcéma" vagy pikely sömör. de azt jóval biztosabb lenne ha el mennél bőr győgyászhozz
2013. okt. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!