Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! El tudnátok képzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! El tudnátok képzelni komoly kapcsolatot olyannal, aki homoszexuális prostituáltként dolgozik?

Figyelt kérdés
Évek óta erotikus munkából tartom el magam. A lányoknak nem merem elárulni, hogy hímszajha vagyok. (A Nyugatinál dolgozom, és néha a Népligetben.) Sok kollégámnak családja van, de nem tudom, hogy lehet rávezetni a lányokat arra, hogy mi a szakmám.
2012. szept. 9. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én nem.
2012. szept. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
NEM!!!!
2012. szept. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szabad tudnom, hogy miért? Nem a szüleimnél lakom, több millió forintot tettem félre, kocsit tartok fent, nem tartozom senkinek sem. Saját lábamon állok. Az jobb, aki mondjuk az állam pénzén élősködik, mint köztvisztviselő, vagy közalkalmazott, vagy mondjuk az alvilág szolgálatalában áll, mint kidobó?
2012. szept. 9. 22:01
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és azért nem, mert számomra ez nem munka, főleg nem tisztességes munka. Egy férfinak (meg egy nőnek se persze) ne legyen már büdös a munka. A párom ugyan nem gyűjt össze milliókat, de tisztességes munkája van, amiből megél - ezt én többre becsülöm, mint az, hogy valaki s*ggbe dugatja magát a jó ég tudja kikkel és hányszor (vagy másokat s*gbe dug). Azon kívül nem lenne jó érzés tudni, hogy akit szeretek, másokkal szexel egész nap.
2012. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

szerintem amikor bepróbálkozol 1 lánynál akkor még ne mond meg h mivel foglalkozol amikor már látod h közelebbi a kapcsolatotok és megértené csak akkor mondd el

addig pedig kamuzz valamit h kőműves vagy vagy mit tom én...

nem érdekel mások véleménye mert senki nem ismer de egyébként ilyen fajta melóba h lehet bekerülni?? megköszönném ha leírnád neked h jött ez

2012. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Fertő. El nem mondd, mert kinevetnek. Amit két ember tud, az már nem titok. Másnap tudja egész Pest.
2012. szept. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
akkor férfiakat vállalsz be tulajdonképpen?
2012. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Na már van is egy páciensed.xD

Amúgy, én nem.:) A 4-es kollégával teljesen egyet értek, annál én sokkal jobban tartok a betegségektől.:/

2012. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen, férfiak a kuncsaftjaim. Gumi használata alapkövetelmény a szakmában, és rendszeresen járok AIDS tesztre is.
2012. szept. 9. 23:14
 10/17 anonim ***** válasza:

nekem volt pár olyan barátom, akik gyúrnak, helyesek, meg sorolhatnám, de nem a primo fajta, hanem aki kedves és szerény és szerelmes. nos egyik sem engedte volna meg, hogy férfi használja őt, bele is haltak volna, azt hiszem.


valahol nekem itt kezdődik egy férfi. tehát ő engem és nem pedig minket d*gnak.

szóval én elvből nem tudnék ilyennel lenni és ha nem mondaná meg az elején, mert átver, akkor még a mélységes megvetésemet is kiváltaná. mindenki vállalja fel önmagát, ha nem szégyelled, ne tagadd le.

2012. szept. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!