Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet gyomorfekély ellen...

Mit lehet gyomorfekély ellen tenni?

Figyelt kérdés
A ferjemnek gyomor fekelye van.Ulcerant szed amikor faj.Gyomor ideg azt allapitotta meg az orvos ,nyugtatot nem szed mert akkor sokat alszik.
2007. szept. 20. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vizsgálatot kéne kérni a háziorvostól Helicobakter pyrolira.

Azt hallottam, ha van a gyomorban elősegíti a fekélyesedést.Mellőzni kell a nagyon sós,nagyon erős,nagyon csípős ételeket meg amik fokozzák savtermelést.Természetesen stresszmentesen kéne élni!? De a kímélő étrend nagyon fontos!A meglévő fekélyt meg gyógyítani kéne!/Meggyógyítani/

2007. szept. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Apukámnak nagyon jól bevált a homeopátiás szer amit kapott.Ezen a honlapon utánna tudsz érdeklődni mert szakemberek válaszolnak a kérdésekre.www.homeopátia.info.hu
2007. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
Nekem 20 évesen volt kezdődő gyomorfekélyem. Egyik reggel vért hánytam, megtüktörztek. Kiderült, hogy éhgyomorra ittam kávét és ez nem tett jót. Aztán jött a stresszes munkahely. Ezután az vált be, hogy reggel kekszet ettem, lehetőleg háztartásit, ami felszívta a gyomorsavat. A legjobb lenne elhagyni a kávét, de ez nem mindig sikerül! Én átálltam a koffeinmentesre. Ráadásul az orvosom mondta, hogy nem a koffein emeli a vérnyomást (az csak a pulzusszámot), hatásosabb, ha 20x guggolásból felállok. Szóval, ha iszik a férjed kávét és el tudja hagyni, hagyja el, legalább, míg meggyógyul. Próbáld ki a koffeinmentest, észreveszi-e a változást? Már nagyon jó minőségűt, aromájút lehet kapni és még az egészségnek sem ártunk vele.
2007. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!