Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek már majdnem tönkrement...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek már majdnem tönkrement hosszú kapcsolata, de terápiával vagy valami saját módszerrel helyrejött, írna?

Figyelt kérdés

Ott tartottunk már 4 év után, hogy ha olyan feszült volt a helyzet, nem azt kaptuk, amit vártunk, hogy már apró dolgokon is összevesztünk, majd még dolgokat is a másik fejéhez vágtunk. Megbeszéltük hogy vagy vége, vagy valami segítséggel rendbe tesszük, mert fontosak vagyunk egymásnak.

Párom hajlandó végre együttműködni, én ennek örülök. Olvastam Gary Chapman Egymásra hangolva című könyvét, és azon gondolkodtam, hogy ez alapján magunk is ki tudunk találni célokat, feladatokat. Ő is elolvassa a könyvet, és mindenki kitalálna dolgokat, leírnánk ki mit vár el ahhoz, hogy szeretve érezze magát.

Aki már átélt ilyesmit, sikerült rendbe tenni a kapcsolatát, írjon kérem, jó tanácsokra lenne szükségem!


2012. jan. 17. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem először is az a legfontosabb, hogy el tudd hinni hogy minden rendbe fog jönni!


És ha szeretitek egymást akkor ne engedjétek el egymás kezét, ami 4 évig működött, annak most is kell, ha mind 2-en akarjátok rendbe fog jönni!


Sok sikert!

2012. jan. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokminden függ attól hogy milyen dolgokat vágtatok egymás fejéhez?Nálunk volt gond nem is kicsi de ez a rész kimaradt,ilyenkor lezártuk a vitát.
2012. jan. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
4 éves kapcsolat már elég hosszú, gondolom az is közrejátszik, hogy már nagyon megszoktátok egymást. Szerintem vigyetek egy kis izgalmat is a kapcsolatotokba (pl menjetek el kirándulni, mozduljatok ki valahová kettesben) nosztalgiázzatok, menjetek el oda ahol a 4 év alatt a legjobban éreztétek magatokat együtt:) Esetleg elmehettek sportolni is valamit főleg stressz levezetésképpen akár külön akár együtt. Lepjétek meg néha egymást valami aprósággal (pl egy ágybavitt reggeli, szexis fehérnemű, egy szál virág stb.)
2012. jan. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem először próbáljátok meg elfogadni azt, hogy már nem lesz ugyanolyan a kapcsolatotok, mint volt!


Bárki bármit mond a "meghalok érted úgy imádlak" lángolás elmúlik és csak akkor jön elő ha baj van stb...


Ezt el kell fogadni!


Menjetek el kettesbe valahova, termál fürdő, mozi, színház, kirándulás, szalonna sütés, állatkert stb...

2012. jan. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!