Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 0.5 ös rivotriltol ötven...

0.5 ös rivotriltol ötven darabról ugye nem lehet meghalni. Barátnőm most van kórházba, mennyi az esélye? De lehet nem is volt már benne annyi, annyira féltem. Most is itt vok nála. Mit mondjak neki. A munkanélküliség vitte erre rá.

Figyelt kérdés
Bocsi a hibákért, de telorol írók.
2013. ápr. 5. 00:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30 szem algopirint vettem be és kaptam egy alapos gyomormosást. Utána a toxira vittek.
2013. ápr. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Elég kellemetlen gyomormosásnak néz elébe.. Utána ez jobban fog neki fájni mint az a butaság hogy begyógyszerezett..
2013. ápr. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

Én pont 0.5.-ös rivotrilt szedek.

Egyszer véletlenül 2 szemet vettem be mert teljesen elfelejtettem, hogy bevettem-e az esti adagomat! Hát olyan rosszul lettem, hogy na!

Nem is tudom elképzelni, hogy 50 szemet, hogy lehet túlélni!

Ha még él és kimosták akkor van rá esély, hogy megússza pláne ha hamar orvoshoz került és még nem szívódott fel teljesen.

Mellesleg meg tudom érteni én is hosszú ideje itthon vagyok és nagyon frusztráló és idegőrlő, hogy kutyába sem veszik az embert de ez akkor sem megoldás!

A legfontosabb, hogy maradj vele és figyelj oda rá.

2013. ápr. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
nem tudom h a párja vagy-e vagy csak barátnő. De mindenképp legyél mellette és szeresd ez a legtöbb amit tehetsz.
2013. ápr. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy halált okozna. Én xanax-al csináltam hasonló hülyeséget. Azt mondták gyomormosás volt, katéter, meg azt hiszem két napig aludtam, én egyáltalán nem emlékeztem rá.
2013. ápr. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
65%
Nem kellene ezzel a gyógyszerrel szórakozni!!!Aki szedi ezt a szert , tudja veszélyes.Kellemetlen tünetei lehetnek neki, ha még sikerül felkelnie. Vidd orvoshoz!
2013. ápr. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
65%
bocs, most olvasom kórházban van már:( szurkolok neki hogy túl élje.
2013. ápr. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha ezt a tettét azzal "jutalmazod", hogy abajgatod és körbeugrálod, a figyelem miatt máskor is megteszi. Ez is egy mechanizmus lesz tőle: Ha ilyesmit kell tennem azért, hogy sdzeressenek még jobban, odafigyeljenek még jobban rám, akkor csask beveszeki 50 gyógyszert és ez a megoldás. Ha most ne abalygatod, érezni fogja, hogy rosszat csinált és nem teszi meg mégegyszer. Ha igen, akkor örökké lesheted, mikor zsarolja ezzel a környezetét. Most legyél észnél!!
2013. ápr. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Azt azért tudni kell,hogy ez a gyógyszer nagyon erős nyugtató. ezt szedik epilepsziások, depressziósok. Szóval ha időben jutott orvoshoz akkor van esélye még az életre.Sajnálom azokat az embereket,akik ezzel hívják fel magukra a figyelmet.(EZ NEM OLD MEG SEMMIT, BAJ MÉG MINDIG OTT VAN!!!)
2013. ápr. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Valahogy el kellene vele hitetni hogy neki is csak egyetlen egy élete van.

Jó ez a reinkarnációs szöveg de mi van ha mégse igaz?

Szóval azt kell neki elmondani ebből az egy életből próbáljuk kihozzni a legtöbbet, aztán ha mégis van reinkarnáció akkor max a következőből. Van munka csak nyitott szemmel kell járni. És nem feltétlenül állásban, eseti megbizás is szóbajöhet. Az elhiszem hogy nagyon idegörlő mikor a 20. állásinterjun még csak meg sem hallgatják rendesen.

2013. ápr. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!