Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg kalciumhiányom van,...

Tényleg kalciumhiányom van, ha futás után fáj a sípcsontom/lábszáram?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocs de nem tudom valaszt,ugyanakkor en is ezt eszlelt az utobbi napokban.Barhova mentem mindig futnom kellett a buszhoz es villamoshoz...es faj a sipcsontom.
2013. jún. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha ez növekedési fájdalom, akkor ezt szedj: Calcium phosphoricum CH9. Minden nap egyszer 3 globuluszt elszopogatni, minimum 2 hónapon keresztül.
2013. jún. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Jó lenne tudni, hogy ez pontosan milyen fájdalom: döfő,szúró? vagy belül fáj a (síp)CSONT-ban? mert lehet Mercurius is vagy Pulsatilla, stb.

Ha van rá lehetőséged, menj el a homeopátiás orvosomhoz! Dr. Tihanyi István. 1-220-5889

2013. jún. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Makoscsiga válasza:

kizárt dolog, hogy attól fájjon, inkább az edzetlenség lesz az oka. Viszont a homeopátiás orvos felkeresését csak akkor javaslom, ha van felesleges pénzed és időd elszórni, mivel a homeopátia csak egy áltudományos maszlag.

[link]

"Scientific research has repeatedly found homeopathic remedies ineffective and their postulated mechanisms of action implausible."


[link]

[link]

2013. jún. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
amikor elkezdtem edzeni keményebben, nálam is megjelentek ezek a fájdalmak, érzésem szerint a megerőltetéstől lehet, valamint a pálya keménységétől (egy jó futócipő rugalmasabbá teszi a futást)
2013. jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. jún. 9. 19:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Az biztos h tunya vagyok es bar eloszor ezt gondoltam indoknak a kedves kerdezo kerdese gondolkodasba ejtett.
2013. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!