Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Irnatok nehany stressz,...

Irnatok nehany stressz, feszultseg, idegessegoldo idotoltest?

Figyelt kérdés

Ha lehet olyan valaszokat irjatok ami nem kerul penzbe. Pl. tornaszas, rajzolas, enekles stb.

Elore is koszonom a NORMALIS valaszokat!

15\L



2013. ápr. 16. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Már magad is leírtál hármat. :)


Azt keresd meg, ami neked a legjobban oldja a feszültséget és a stresszt. Pl. úszás, futás?

Ha introvertáltabb ember vagy, és esetleg kicsit muzikális is, akkor a megfelelően válogatott zenék is kiválóak, a klasszikusokat is szívből ajánlom. A naplóírás is neked való ebben az esetben.


Filmek is jók, szintén válogatva. Lehetőleg egyedül nézd azokat. Ha nincs filmed, akkor könyvtárból is kölcsönözhetsz, ha nincs lejátszód, a legtöbb könyvtárban az is van.


Van aztán jóga, amit egyedül is megtanulhastz alapszinten könyvekből is (amelyeket szintén ki lehet kölcsönözni a könyvtárból) és van bicikli. Én 15 évesen mindig bicajoztam. Nagyon sok feszültséget, stresszt levezet.


Aztán: ha szeretsz kertészkedni, virágokkal, növénykékkel bíbelődni, és megnyugszol ott, akkor neked az a legjobb.

van, aki bonsai-fát nevelget - borzasztó sok türelem kell hozzá.

Van, aki háziállatot tart: kutyát, macskát. Sokat segít.

2013. ápr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában mindenféle mozgásforma jó a feszültség levezetésére, és nagy részük még ingyen is van. :)
2013. ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RaZeR1912 válasza:
100%
Menj el birkozni verekedni stb. igazi feszültség oldás :)
2013. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

"S megis hova a ....-be menjek el boxolni vagy birkozni?! [...] Na kosz, de inkabb nem kerek olyan valaszokat. Egyebkent is az a baj velem, hogy tul csendes es visszahuzodo vagyok masokkal szemben."

Igen, ebből a válaszodból pont az jött le, hogy túl csendes és visszahúzódó vagy. Ha ilyen bunkón reagálsz a tanácsokra akkor ne lepődj meg, ha többet nem is fogsz kapni!

A küzdősport a legjobb feszültséglevezető, nem tudom miért kellett egyből nekiesni a hármas válaszolónak.. Gondolkozz már el! Segítséget vársz, de a köszönet helyett primitív stílusban beszólogatsz? 15 évesen? Szép, mit ne mondjak!


Egyébként menj el futni, tanulj meg meditálni (az interneten is vannak útmutatások) és halgass relaxációs zenéket.

Igyál citromfű teát, esetleg levendulát és legyél kint sokat, a napfény (D vitamin) jó ezzel kapcsolatban!


SZÍVESEN!! (bár nem érdemelnéd meg!)

2013. ápr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elnezeseteket kerem azert amiket a kommentembe irtam. Tegnap nagyon rossz kedvem volt, merges voltam es azert irtam azt. Igazabol nem rossz szandekbol irtam a valaszom. Megegyszer bocsi es koszonom a valaszokat!
2013. ápr. 19. 13:30
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Maszturbálás...
2013. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!