Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Inzulinrezisztenciánál a...

Inzulinrezisztenciánál a Merckformint étkezős előtt, közben vagy utána kell bevenni?

Figyelt kérdés
Inzulinrezisztenciát állapították meg nálam és lassan már 1 éve, hogy Merckformint szedek.Amikor legelőször felírta a doki és kérdeztem, hogy hogyan szedjem, akkor azt reagálta, hogy olvassam el... Most mikor kiváltottam, a gyógyszerész azt mondta, hogy ilyenkor étkezés előtt 1 órával szokták, mert a cukorbetegek veszik be étkezés közben. Lehet, hogy ezért nem javult az állapotom 1 év alatt?

2013. jún. 10. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
a leirás szerint este kell bevenni (hogy átaludd a mellékhatásokat) én este szoktam a 2000mg-ot bevenni.
2013. jún. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2000mgot...atya eg...en ezret szedek de lassan a wc a szobam...folyamatos hasmenes szedules rossz kozerzet...
2013. nov. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
viszont azóta már elhagyhattam a gyógyszert,csak diétázni kell :)
2013. dec. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is IR van én étkezés közben szoktam bevenni.Szerencsére hasmenést nem okozot nekem.Szeptember otta szedem.Holnap megyek újra terheléses cukora/inzulinra.
2013. dec. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!