Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudtok-e ajánlani spina...

Tudtok-e ajánlani spina bifidára specializálódott orvost?

Figyelt kérdés

Spina bifidával születtem,a legsúlyosabb fajtájával most 20 éves vagyok járok,apró hátrányokon kívül,és egy bazi nagy hegen kívül semmit nem érzek belőle,de...Ez azért valósulhatott meg ,mert sok sok huzavona után 2 éves Paraicz Ervin professzorhoz kerültem,aki a legjobb ebben a témában megműtött 97-ben ,majd 2006-ban újra.De sajnos mostanra elhunyt...nagyon nem bízok más orvosban.Nem műtétre van szükségem csak tanácsadásra,kérdéseim lennének,hogy mennyire terhelhetem,hogy erősíthetem a gerincem és mennyi veszélye lenne egy későbbi terhességnek. Tehát tudtok-e ajánlani nekem egy megfelelő szakembert?

Ezek mellett,csak hogy tisztázzuk,azért nem mentem el eddig orvoshoz,mert nekem és édesanyámnak sem mondta Paraicz doktor a 16 év alatt míg kezelt ,hogy ez milyen komoly dolog,hogy mitől menekültem meg.Napokban került a kezembe a sok zárójelentésem ,és gondoltam a latin dolgokat bepötyögve megtalálom ,hogy pontosan mi is a bajom.És az állam leesett.



#lipóma #nyitott hátgerinc
2013. jún. 13. 10:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!