Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tanár vagyok, és egy sajnálato...

Tanár vagyok, és egy sajnálatos baleset miatt több mint 2hónapig táppénzen voltam. Kell-e alkalmassági vizsgálatra mennem?

Figyelt kérdés
Állítólag aki 1hónapnál többet van táppénzen,az nem mehet sem dolgozni,sem szabadságra addig,amíg részt nem vett alkalmassági vizsgálaton!Hallott már valaki tanárokra vonatkoztatva erről?Régen nem volt ilyen.(remélem ez is csak kacsa,mint az oktatásban mostanában sok minden)

#Baleset-alkalmassági
2013. jún. 13. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Állítólag ez mindenhol így van. Én is dolgoztam már oktatási intézményben, igaz nem tanár voltam hanem portás és a kollégám aki 3 hónapig volt táppénzen neki is kellett menni. Meg az egyik tanárnak is aki kicsivel volt többet 1 hónapnál.

Javaslom beszélj az igazgatóval vagy a közvetlen főnököddel attól függ ki intézi ezeket, és akkor meglesz oldva ez is.

2013. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!