Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan leet olyan 90%-os...

Hogyan leet olyan 90%-os kedvezményt kapni?

Figyelt kérdés
Osztálytársam tejalergiás és kapott ijet nos nekem 66 fajta alergiám van és érdeklődnék hogy nekem jár e ijen és ha igen akkor pl elmehetek vele pestig vagy csak az adott városban? merthogy nem mindeggy...

2013. jún. 14. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Helyesírási allergia is köztük van?...

egyébként mi értelme lenne annak, hogy csak adott városban? Orvostól kérdezd meg, biztos kell róla papír is. De a BKV talán ingyenes is a kártyával.

Viszont ha suliba járáshoz kell, akkor full felesleges, mert alapból 90% kedvezmény van a bérletre.

2013. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nos Budapestre járáshoz kell... én meg120 km-rel odébb vagyok...
2013. jún. 14. 15:16
 3/3 Bence.007 válasza:
Magyar allamkincstarnal kell levelbe igenyt benyujtani iskola latogatasi papirral..ott megigenyeled az emelt csaladit es melle kapod a kartyat..nekem is van..-csak egy formanyomtatvanyt letoltesz bekuldod Cegledre iskolalatogatasival es kesz egy ket honap
2013. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!