Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik multivitamint válasszam?

Melyik multivitamint válasszam?

Figyelt kérdés
Centrum, Supradyn, Actival? Melyik a legjobb?
2013. jún. 15. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Legjobb a Dr. Lenkei alapcsomagja.
2013. jún. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lenkei termékeiben én is bíznék.


De szerintem nem multivitamin kell (nyilván Lenkei alapcsomag is vitamin összeállítás).


Célszerű C, D, Omega3 kiegészítés, emellett K2. Ha ezek megvannak, akkor lehet igény szerint újabbakat hozzávenni. Nem tudom ezek közül mik vannak Lenkei összeállításában. C vitamin biztosan ahogy ismerem :)

2013. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lenkei vitaminokról sajnos még nem hallottam. Miért ilyen jók?
2013. jún. 15. 17:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Őszintén? Nem biztos hogy jók. Nekem nem Lenkei vitaminom van itthon mert mittudoménmiért.. nem az volt olcsóbb, vagy ilyesmi.


DE a Lenkei doktor viszont egy nagyon hiteles, haladó szellemű valaki. És innentől nem a nevével jelzett termékekről van szó, hanem arról hogy ő orvosként ki meri mondani, hogy gyerekek bizony rohadtul pótolni kellene a c-vitamint, mert a mai körülmények között többre van szükség mint amennyit paprikával és citrommal meg tudtok enni. És ezen van a lényeg. Hogy konkrétan az ő termékei milyenek.. passz, elvileg nem lehetnek rosszabbak mint más. Sokkal jobbak sem persze. Ő is azon a véleményen van, hogy egy vitamin az egy vitamin, pont. A természetes azért jó, mert olyan anyagokkal van együtt, amelyek segítik a hasznosulását. Innentől pedig minden vitamin egyforma, annyit lehet tenni hogy (megint c-vitamin példa) a vitamint mondjuk technológiával fokozatosan felszívódóvá teszik, adnak hozzá növényi bioflavonoidokat (de hülye szó) illetve te meg nem magában eszed, hanem zöldségekkel együtt. D-vitamint zsírral együtt mert zsír-komplexszel jobb a felszívódása.

2013. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!