Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fehér pöttyök a hajban, ha...

Fehér pöttyök a hajban, ha nem korpa akkor mi?

Figyelt kérdés
Már jó pár hónapja kis fehér pöttyök vannak a hajamban, de szerintem nem korpa, egyrészt kisebb, épp hogy csak pontocskák, és csak közelről látni, és nemrég voltam fodrásznál, és megnézte, és ő sem tudta mi ez, pedig egy fodrász csak tudná hogyha korpa! Ugyanezért nem gondolom hogy tetű, mert azt is észrevette volna, és nem viszket a fejbőröm egyáltalán. Mostanában nagyon hullik a hajam, nem tudom hogy van e köze hozzá. Hajmosás után nagyon kevés marad, de pár nap múlva újra sok van.

2013. jún. 15. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig ez a 2 lehetőség van. Ha le tudod húzni a hajszálakról korpa,ha nem a tetű serkéi.
2013. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, nem biztos,h a korpa nagyobb méretű. A fejbőr hámlása,lehet kisebb darabokban is.
2013. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem kell viszketnie a hajadnak, hogy tetű legyen.

de ha tényleg egyik sem, arra tudok gondolni, hogy valami por, vagy virágpor beleszállt a hajadba.

2013. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. jún. 18. 13:43
 5/5 nora7777 válasza:
Lehet ekcema is ez egy borbetegseg lehet veleszuletett eresetu vagy padig stressz utjan kialakulo betegseg vagy borgomba is inkabb forduljon szakorvoshoz
2016. máj. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!