Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami jó pattanás eltávolító...

Valami jó pattanás eltávolító krémet?

Figyelt kérdés
Zsíros a bőröm és tele van pattanással és már ifegesít mert már egy csomó mindent használtam és nem lett jobb.De ha tudtok vmi nagyon jót amit ilyen közeli helyekbe meg tudok venni mint pl: dm vagy Rossmann akkor írjátok már le a nevét meg hogy hol találom meg.

2013. jún. 16. 12:12
 1/4 anonim válasza:
Nekem régen ez segített: [link]
2013. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
a Rossmann-ban és a DM-ben is megtalálod (előző voltam). Illetve most jut eszembe, hogy egyszer vettem egy kozmetikustól fekete szappant, az is szépen leszárítja a pattanásokat (szuper erős). Viszont nem tudom hol tudnál olyat venni. Esetleg keresgélj a neten, hátha tudsz valahonnan rendelni, vagy kérdezz meg egy kozmetikust.
2013. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Duac gél. Ezt gyógyszertárban lehet kapni de nekem már 1 használat után látszik az eredmény. Az előtt semmi nem segített.
2013. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Akneroxid gél, gyógyszertárban lehet kapni, vény nélkül, 1000-2000 forint között van, nálam 1 hét alatt látványos eredményt ért el, biztos újraveszem, a miteszereim eltűntek, az arcom már egyáltalán nem zsíros, nekem bőrgyógyász tanácsolta a használatát. Este kell felkenni, reggel lemosni, mert ha nappal érintkezik begyulladhat a bőröd, és eléggé szárít is, ami zsíros bőrre jó, egy ideig, de nem árt mellette valami jó hidratálókrémet használni :) Van 50 és 100 mg-os kiszerelés is. Itt utánaolvashatsz: [link]

Remélem hasznos volt a válaszom! :)

2013. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!