Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Begyulladt fülbevaló hely...

Begyulladt fülbevaló hely kezelése?

Figyelt kérdés

Kb 2 évvel ezelőtt lövettem a fülembe a porcba fülbevalót és azóta nem gyógyult el,folyton begyulladt.

Aztán tegnap úgy döntöttem h kiveszem véglegesen,de most jobban fáj mint azelőtt bármikor.

Tiszta piros,látszik hogy gyulladásban van.

Mivel lehetne kezelni?

Férfi arcszesz?víz?

Aki volt már így legyen kedves írjon.

Köszönöm!



2013. jún. 17. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is sokáig be volt gyulladva és csak kivettem megtisztitottam, visszaraktam. Aztán egyszer ki vettem egy telejs napra, éjjelre és azóta nincs vele gondom, néha picit viszket akkor kiveszem pár napra aztán ujra visszarakom. nekem ez bevált semmi mást nem csináltam vele.
2013. jún. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én most végleg ki vettem,mert szerintem rossz helyre lett szúrva anno,meg sok gondom van/volt vele ...

Az érdekelne h mit csináljak a fülemmel'h 'ne essen le' ?! :)

2013. jún. 17. 23:35
 3/6 GiannaAteara válasza:
főzni kell rá kamillát, megvárod míg kihűl, mert a meleg nem jó rá, és vattapamaccsal raksz a füledre, jobb lesz. vagy vannak gyulladáscsökkentő krémek, de a kamilla szerintem jobb. az arcszesz csak fertőtlenít, a kamilla meg gyulladáscsökkentő is:) remélem beválik
2013. jún. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi az hogy ne essen le????
2013. jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkorára dagadt h kiböktem rajta a duzzanatot és rengeteg genny jött ki belőle és most olyan mint a régi :)

azt h ne essen le azt viccből írtam :D

2013. jún. 19. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:
ha nem javul a gyulladás mindenképp menj vele orvoshoz. Komolyan elfertőzödhet.
2013. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!