Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy fáj kevésbé az epilálás?...

Hogy fáj kevésbé az epilálás? Ha bevizezem a lábam és letörlöm (mint a használati utasításban) vagy ha tök száraz (mint itt olvasom)?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Így is úgy is fáj. De csak az első néhány perc durva. Utána már megszokod. Előtte fürödni meg, hogy kicsit megpuhuljon a bőr. Aztán töröld szárazra, kicsit hintőporozd be. És hajrá.
2013. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy bevizezed e előtte, eleinte mindenhogyan fáj, de hamar hozzá lehet szokni. Zuhanyozz le előtte forró vízzel, hogy felpuhuljon a bőröd, akkor könnyebben kijönnek a szőrszálak, kevésbé fog fájni és könnyebben ki is szedi a szőrt.
2013. jún. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Párszor már használtam, nem azért kérdeztem:DD

Fürödni szoktam előtte, de fájt, de megszoktam a végére:/

2013. jún. 18. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Minél többet használod, annál kevésbé fáj. Először azt hittem, megnyúz az az átkozott masina, most meg simán elviselem. Mindenképp fáj, de azért jobb, ha benedvesíted előtte, mert ha felpuhul a bőröd, könnyebben kijönnek a szőrszálak, nem csak eltépi, hanem kitépi, így később nő vissza.
2013. jún. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!