Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől szárad ki ennyire 1...

Mitől szárad ki ennyire 1 helyen a bőröm? Miért nem használ s testápoló sem?

Figyelt kérdés
A könyököm külső része teljesen ki van száradva, fáj, viszket. Alapjában véve kenem magam testápolóval ês így is kiszáradt. Egy hete non-stop kenem ilyen-olyan jónak mondott krémekkel, de semmit nem javult a bőröm. Valami tipp?

2013. máj. 31. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Bőrproblémák amik nem múlnak el külső kezelésre általában belső eredetűek.


Héjj, most nézem hogy mióta következetesen tejmentes vagyok (sajna nálam ez kissé ingadozó, valami kis tejfehérje időnként bekerül mert nem figyelek..) azóta az én könyököm nem olyan száraz, érdes. Na ez igen jó, én lusta lennék krémezni és egyébként sem segít semmit.. de ennyi, kiütésem is elmúlt illetve most realizálom hogy a könyököm is jobb. Én ezt most a tejmentességnek tudom be, természetesen erre más embernél is van példa, neked is bejöhet.

2013. máj. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ok: vastagbél máj és lépkanyar elõrehaladott gyulladása.
2013. jún. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Para :S
2013. jún. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Babe Atopic Skin nevű cuccot próbáld ki!
2013. jún. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ :-) a tejet sajnos nem hagyhatom el 100%-ban, de amint lehet, elhagyom a foguasztását. Addig meg kenegetek :)
2013. jún. 5. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!