Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A felső combomnál úgy érzem,...

A felső combomnál úgy érzem, mintha be akarna csipődni a lábam. Egy pontban nagyon faj, amikor nagyon ranehezedem, meg amikor alszom . Mi ez? Valami betegség? Vitaminhiány, vagy valami komolyabb?

Figyelt kérdés

#betegség #Felső comb
2013. jún. 20. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak elfeküdted? Illetve én évente 1-2x szoktam menni csontkovácshoz, mert valahogy hülyén tartom magam, a derekamnál el szoktak mozdulni a csigolyák és ettől például néha nem tudok a jobb lábamra ráállni, mert annyira fáj a combtőnél. Főleg ha mondjuk takarítottam a lakást vagy ilyesmi megerőltetés után szenvedek vele, de pihenésre elmúlik a fájdalom.
2013. jún. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, h elalvás, mert mar 1-1,5 hete tart... Olyan, mintha be akarna csipődni, de majd is, amikor megyek... nem lehet, h valami izületi betegség ? ? ? nem voltam dokinal, mert apukamtől örököltem, h majdnem minden testrészem néha becsípődik, elzsibban, vagy éppen begörcsöl .. . Remélem elmúlik :)
2013. jún. 20. 12:58
 3/4 Angibébi válasza:
Elképzelhető, hogy valóban becsípődés jellegű lehet, de például nálam volt olyan, hogy egy rossz cipő hozta ki a csípőfájdalmamat!!! Fontos, hogy mibe jársz, és milyen matracon alszol, no és hogy hogy tartod magad. Lehet, hogy egy izom nyom egy ideget, de ez el fog múlni. Kicsit próbáld meg tornáztatni. Ha több héten keresztül tart, akkor mindenképp menj dokihoz.
2013. jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés... :) köszi...megprobalok tornazni :) ha akkor sem semmi, akk megyek a dokihoz:/
2013. jún. 22. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!