Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Két napja a péniszem felső...

Két napja a péniszem felső részén a makk alatt(csak itt) piros pöttyök jelentek meg. Vajon valamilyen betegség?

Figyelt kérdés

Lehet ez attól,hogy valami kidörzsölte(erre van esély)

esetleg valamilyen allergiás reakció vagy egy "fincsi" nemi betegségre számítsak?:S

Köszi a válaszokat.


2009. febr. 8. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A Páromnak is volt hasonló, volt vele dokinál is, de nyugi, valószinűleg csak kidörzsölődés. Ha napok múlva nem enyhül és nem múlik el akkor inkább biztos ami biztos alapon menj el vele dokihoz. Fürdéskor használj valami gyengéd, hidratáló tusfürdőt! Jobbulást!
2009. febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ,szerintem is kidörzsölődés.

Legalábiss remélem,hogy a párom nem fekszik össze mással...

2009. febr. 8. 15:03
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Persze, tusfürdővel mossa a péniszét. Lenne ész...
2009. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
?
2009. febr. 8. 15:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Őőőő, mert mivel mással kéne? Van külön férfiaknak intim mosakodó gél ami hidratálót tartalmaz? Mert én nem tudok róla...de a páromnak jót tett a hidratáló tusfürdő, azért ajánlottam...
2009. febr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én sem értettem mire írta ezt a kedves válaszoló....
2009. febr. 8. 17:23
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kidörzsölés.Én valami gyulladáscsökkentő krémet ajánlanék

Lehet,hogy nyers húst ettél,mert az is csinál ilyet.

És lehet,hogy gombás fertőzés a párodtól,de ez nem azt jelenti,hogy összefeküdt mással:-)A nők hüvelyében természetesen van jelen a gomba,de ha elszaporodik egy legyengülés miatt,akkor az már fertőzés,és mindkettőtöket kezelni kell.

2009. febr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem,köszi szépen!:)
2009. febr. 8. 21:03
 9/12 anonim ***** válasza:
17%
Csak azért írtam, mert a nemi részekre vagy intim mosakodót kell használni, vagy inkább semmit. De a legjobb, ha csak tiszta vízzel mossa. A hiper-szuper hidratáló tusfürdők csak gondot okoznak, dehát ehhez néha olvasni is kellene a témában.
2009. febr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kamillateás lemosás,vagy borogatás is jó,Gyulladáscsökkentő, nyugtató.
2009. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!