Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy nem izzadtok emberek?

Hogy nem izzadtok emberek?

Figyelt kérdés

Most komolyan, olyan hőség van, majd elolvadok, és persze a mirigyeim is megadják magukat. Ezzel szemben látok egy csomó embert, akin tipikusan olyan felső van, hogy ha egy csepp nedvesség érné, azon 3 méter átmérőjű folt keletkezik. Mi a titkuk? :D

Oké, vicces a kérdés is, mégis startból lőjük a két óriási poén választ miszerint: "Fürödni kéne!" vagy "Egy új találmány, dezodor." :)


2013. jún. 21. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én meg pont azt látom, hogy mindenki izzad... eléggé zavar is. Alkati kérdés jórészt amúgy.
2013. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ezt én is kérdezném. Ma láttam egy lányt farmerban! Nekem meg leolvad az a kis zsír rólam.
2013. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a pont, nem vagyok izzadós típus :) Bár bevallom, hogy ebben a 40 fokban azért ragadok nap végére.
2013. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!