Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy érzékeny...

Lehetséges, hogy érzékeny vagyok valamilyen ételre?

Figyelt kérdés

Valamiért időről időre az ujjaimon (főleg a mutatón és középsőn) időről időre kiütések jelennek meg, amik durván 3 nap után eltűnnek maguktól. Lehetséges, hogy valamilyen étellel szemben alalkult ki nálam túlérzékenység? Esetleg okozhatja ezt valamilyen szappan?

Ti találkoztatok már hasonló helyzettel?



2013. jún. 23. 06:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Leggyakrabban valamilyen külső anyag okoz ilyen kiütést,ami csak bizonyos területeken(ahol a leginkább érintkezel vele)jelenik meg.
2013. jún. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem mióta bejött a meleg, napsütéses idő, azóta vannak ilyen kiütéseim. Az alkaromon, a kézfejemen, és a mutató- és középső újjamon nekem is. Minden nyár így indul nálam. Úgy vettem észre, hogy egy idő után, mikor már gondolom barnult a bőröm, mikor már hozzá szokott a napsütéshez, akkor már nem jönnek elő.

Sőt, gyerekkoromban tavasszal kezdődött, akkor brutálisan nézett ki a kézfejem, akkor csak az lett kiütéses, de akkoriban nagyon viszketett is. Mostmár nem viszket legalább.

2013. jún. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!