Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nemsokára 15 éves leszek. Az...

Nemsokára 15 éves leszek. Az jò ha 160 cm és 56kg vagyok? Mert szerintem fohynom kellene legalább 4kg-t.

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 15:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ne fogyozz! A nok növekedese 18 eves korig tart, a ferifiake kb. 21eves korukig. Ha nem akarod kockaztatni a magassagot, amit elerhetsz, akkor ne kezd fogyokuraba, ugyanis a kaloriabevitel csökkentese a hormontermelesedre (es igy a növekedesre) is hatassal van. Csakis az elhizott embereknek tanacsos a fenti kor elott fogyokurazni, normalis vagy pici sulyfelesleggel rendelkezoknek semmikepp. Kiveve persze, ha neked mindegy hogy nosz-e meg. Mozogj többet, attol - ahogy a többiek is irjak - valtozni fog a tested összetetele, a testzsirod csökkenni fog az izomtömeged javara.
2013. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
rendben.;)
2013. júl. 6. 11:16
 13/16 anonim ***** válasza:

Ne akarj fogyni!!!


160 körül vagyok, 161 vagy 162. Kb. ennyit mértek egész gimiben, nem nőttem. Két éve nem mérték, tehát kb ennyi vagyok most is.

És 50 kg.


Híznom kellene, mert az emberek fele szerint sovány vagyok.

55 kg-ot én is elviselnék.


50 kg nekem túl kevés.

2013. júl. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
most fogytam 1kg-t.van ismerősöm aki 55kg de annyira soványnak néz ki mellettem..pedig ugyanannyi vagyok én is
2013. júl. 7. 18:49
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom fiú vagy-e vagy lány, de 2 választ is adok.


Lány: Ha hasra nem vagy annyira kövér, akkor nem kell fogyóznod, inkább sportolj valamit.


Fiú: Ha hasra, karra, lábra van egy kis fölösleg, tehát nem izom, akkor se fogyózz, ha-nem gyurj! Ha egy fiu fogyozik azt csak akkor tegye hogyha ilyen magassághoz 70kg párosul! Én januárba leszek 16, 175 cm vagyok, és emellé 80-82 kilo. Barátom 16 lessz novemberbe, ő kb akkora mint én, csak 85 kilo. Fogyozni fogunk? NEM! Haverom 6.-os kora óta edz, gyúr minden nap, rajta karján lábán, szinte mindenhol izom van hasán 2-3kilo felesleg. Rajtam szint így, csak kevesebb izom. Ha fiu vagy akkor gyurj, gyurj, sportolj, és ne érdekeljen a súlyod hogyha van izom rajtad!

2013. aug. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
csaj vagyok oksa köszi
2013. aug. 30. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!