Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nemsokára 15 éves leszek. Az...

Nemsokára 15 éves leszek. Az jò ha 160 cm és 56kg vagyok? Mert szerintem fohynom kellene legalább 4kg-t.

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 15:32
1 2
 1/16 anonim válasza:
70%
Én is majdnem 15 vagyok, 166 centivel 50 kilóval elég husis vagyok... Szóval innentől kezdve már választ is adtam neked.
2013. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
értsétek már meg, hogy nem azon múlik, hogy nézel ki, hogy mennyi a testtömegindexed. ha sportolsz, és eltűnik rólad a zsír, lehet, hogy ugyanannyi maradsz súlyra, mert helyette izmosodsz. én 157 centi vagyok, és negyvenhat kiló, mégse vagyok sovány, mert nem vagyok izmos. egyik barátnőm 1 centivel magasabb nálam, és 8 kilóval könnyebb, de ő egy izomállat :D mert ő meg állandóan sportol. szóval ne a mérlegen múljon:)
2013. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8 kilóval nehezebb* elírtam :D
2013. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen, kb 4 kg elég lenne, de ez ne fogyókúrával érd el, mert utána duplán visszajön, inkább egyél valamivel kevesebbet mindenből, és mozogj többet, hagyd ki az üditőket, nasikat, egyél helyette több zöldséget és gyümölcsöt, fehér kenyér helyett teljes kiörlésűt, ennyi untig elég.
2013. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
58 kg voltam 2 fogytam.csak vizet iszok,barna kenyeret eszek és kerülöm a csokikat ilyesmit,bár akkor is kövérnek érzem magam pedig minden nap tornázok legalább fél ôrát,1òrát.a többi lányhoz képest szerintem kövér vagyok és nehezen fogyok.
2013. jún. 24. 16:00
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha ezt betartod, akkor majd szép lassan lemegy az a 4 kg, jobb is ha nincs hirtelen fogy, mert megnyúlik a bőröd, türelem.
2013. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
rendben.
2013. jún. 24. 17:58
 8/16 anonim ***** válasza:
Legyen már vége ennek a hülye divatnak, hogy normális alkatú lányok fogyni akarnak!!!
2013. jún. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
én lassan 16 leszek 153 cm és 47 kg,van rajtam kis husi bevalom de nem hiszem h rajtad sok lenne ha kicsit vastagabb a combod vagy a hasad nem csutra lapos azzal nincs gond ... és ne kg-ba nézd hanem inkább centiben mert az izom nehezebb mint a zsír!ha fogyni szeretnél a te dolgod de ne koplalj!nem tudom hog fiú vagy lány vagy e de mivel fogyni szeretnél tartom valószinunek hogy lány,abban az esetben ha normális barátot akarsz magadaak fogni mrglátod azok azt szeretik ha van mit fogni egy lányon,tapasztalatból mondom
2013. jún. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm.:)
2013. jún. 26. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!