Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mesélnél a vakbél műtétedről?

Mesélnél a vakbél műtétedről?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
aludtam közben, de tudom, hogy tályogos lett (perforált) és amikor felvágták a hasamat, kilyukadt a tályog, kimosták a gyomromat, összevarrtak kész.:D
2009. okt. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
mármint a hasüregemet mosták ki.
2009. okt. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
kaptam ien kábító gyógyszert, bekábultam, bevittek a műtőbe, orvosok poénkodtak h most a kezemet kell e műteni vagy én vagyok a vakbéles...aztán elaltattak. (itt történt az elhalt vakbelem kivétele, és a gyomrom fertőtlenítése elv.) aztán felébredtem.
2009. okt. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon paráztam előtte, sok sürgős eset kött be előttem, így egyre jobban féltem. aztán végre én jöttem, elküldtek wc-re, felfeküdtem a folyosón egy ágyra. azt mondták, most kicsit fájni fog, mivel belémszúrták a kábítót. Tényleg fájt, mivel abba az izébe szúrták, ami a kezébe van az embernek a kórházba és arra kapcsolják az infúziót. Aztán elaludtam és másnap reggel jól ébredtem. Nem tudtam semmit, hirtelen eszembe se jutott, hogy műtöttek. meg akartam mozdulni, na akkor minden eszebe jutott. Fájdalmas emlékezés volt. :D
2010. júl. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!