Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy mikor van...

Honnan tudom, hogy mikor van bőrrákom? Vagy valami más.

Figyelt kérdés
Kezdek kicsit félni, hogy bőrrákom lesz vagy valami más (ha lehet) mert háztetőket építek így elkerülhetetlen, hogy ne legyek a napon. Barna a bőröm de a múlthéten abba a melegbe azt hittem meghalok annyira leégtem, mozdulni alig bírtam és még mindig fáj egy kicsit. Honnan lehet tudni ha egyszer bőrrákom lesz? Esetleg lehet más baja a bőrömnek ettől?

2013. jún. 24. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet baja ettől a bőrödnek, igen

időről időre el kell járni bőrgyógyászhoz, aki átnézi a tested, hogy van-e valahol olyan anyajegy, ami gyanús neki és érdemes-e belőle egy darabkát szövettanra küldeni

2013. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha az lennék mennyi idő alatt halnék meg?
2013. jún. 24. 14:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy ingben és fehér sapkában dolgozz, ha bőrrákod lesz, azt megtudod, mert elég randa folt keletkezik ott, ezért jobb ha megelőzöd. Ne gondolj azért egyből a halálra, hiszen az idejében flefedezett bőrrák jól gyógyítható.
2013. jún. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!