Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti milyenek vagytok ébredés...

Ti milyenek vagytok ébredés után? Normális ez?

Figyelt kérdés

Hamar el tudok aludni és nem kelek fel semmire sem csak ha szólnak. Felőlem porszívózni is lehet a fejem mellett. Csak annyi a bajom, hogy ha valaki felébreszt valahogy akkor mérges vagyok mindig de annyira, hogy ha van erőm akkor megsértem. Akkor is ha tudom, hogy fel kell kelnem, amikor még iskolába jártam minden nap veszekedéssel indult amikor anyám otthon volt. De van amikor 5-6x szólni kell mert nem hallom. Állítólag kinyitom a szemem meg néha válaszolok de nekem ez kiesik, nem emlékszem rá. Most babát várunk ezért szeretnék megváltozni mert lehet, hogy arra felkelnék ha sírna (vagy ha nagyobb lesz biztos lesz amikor nem hagy majd aludni) de valószínűleg tiszta ideg lennék és nem akarok majd kiabálni vele. Akkor is rossz kedvem van ha magamtól kelek fel. Sose értettem, hogy a reklámokba minek örülnek annyira. Ez miért van?

25/F


2013. jún. 27. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

talán sokat dolgozol?

tesóm egy buli után ilyen mindig, de mivel írtad, h babát vártok, gondolom nem bulizol folyton

szerintem nincsen semmi bajod, minden embernek eltérő az alvási ciklusa

2013. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem dolgozok olyan sokat.. de régen is ilyen voltam még nyári szünetekben is.
2013. jún. 27. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez genetikailag kódolt lehet. Tőlem azt kérdezik mindig, hogy hogyan tudok még az éjszaka közepén is kedvesen vigyorogni, ha felébresztenek. És én sem emlékszem mindig rá. Valószínűleg alapjáraton ingerült vagy, és amíg nem ébredsz fel annyira, hogy a tudatod teljesen átvegye az irányítást, addig ez jön ki a viselkedéseden.
2013. jún. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!