Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ébredek fel minden este...

Miért ébredek fel minden este alvás közben?

Figyelt kérdés
19éves vagyok és évek óta minden este felébredek, aztán visszaalszok, utána megint felébredek, előfordult már az is hogy 2 óránként ébredtem fel és mindig visszaaludtam, nem szoktam rosszat álmodni.
2009. okt. 14. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom nem alszol mélyen és minden kis neszre felkelsz..

De mondom csak gondolom!

Én pont az ellentéted vagyok..Alólam az ágyat is kilophatják,akkor sem kelek fel!!

Ez sem jobb!

2009. okt. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én azóta nem alszom jót, amióta volt egy stresszes munkahelyem. Én minden kis zajra felébredek, ha elalszom korábban, fél10-10 körül, akkor biztos hajnalban 2-3 körül felébredek és alig tudok visszaaludni. Olyan,mintha készültségben lennék folyamatosan.

Nem tudom milyen a Te életviteled, jársz-e suliba, vagy ha dolgozol milyen a munkahelyed, magánéleted. Ha ezek rendben vannak, akkor dokihoz is elmehetsz a panaszoddal, nekem van egy ismerősöm, akit alvás klinikán vizsgáltak, már annyira tönkretette a kevés alvás.

2009. okt. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Főiskolás vagyok, eleget tudok aludni, csak zavar hogy felébredek mindenre, pl. egy légy rászáll a hajamra és felkelek:D A visszaalvással nincs gond, csak mégis furcsa hogy felébredek sokszor.
2009. okt. 15. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el valamit sportolni, az kiegyensúlyozottabbá teszi az egész szervezetet.
2009. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Honnan gondolod hogy nem sportolok?:D (egyébként tényleg nem:D)
2009. okt. 15. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!