Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hirtelen elkezdett nagyon...

Hirtelen elkezdett nagyon gyorsan kalapálni a szívem, szédültem, enyhén remegtem, légszomjam volt. Ezek kb fél évente tűnnek fel és 5-10 percig tartanak amikor elmúlik, mintha leállna a szívem, lassan dobog. Szerintetek ez mi és mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvos... fél éve?? úristen...
2009. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy pánikroham. és millió más. irány a doki! jobbulást!
2009. okt. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia,

nekem is volt már ilyen,többször is,de nem tudom mitöl lehet.csak remélni merem,hogy nem vmi szívbaj...

teljesen váratlanul jön rám,és olyan mintha ki akarna ugrani a szivem,és kiver a veríték,iszonyú rossz érzés.

nekem az szokott segíteni,ha lefekszem és a lábam felpolcolom magasra,és megpróbálok egyenletesen lélegezni.

így pár mp alatt elmúlik.

Te hány éves vagy amúgy?én 28.

2009. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
elözö vok:azt még elfelejtettem,hogy egyszer kérdeztem orvostól,hogy mi lehet ez,azt mondta,szívritmuszavar tünete lehet,de ki kellene vizsgálni.
2009. okt. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia! Velem pont ez volt! Korházba kerültem megműtöttek és vérszegény lettem. Ebből kifolyólag anyira szédültem hogy állni nem birtam és 2 héten keresztül a pulzusom szó szerint 120! volt és olyan gyorsan vert hogy el se hittem.

Adtak vastablettát,infuziót. Rengeteg szőlőt ettem,gyümölcsöt.És azóta semi problémám.

2009. okt. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, mikor megszületett a kisfiam. A kimerültségtől, stressztől volt. Nem volt segítségem, a pici nem aludt sem éjjel, sem nappal. 4-5 hónapos korában kimerültem, és akkor volt ez. Nem vagy fáradt?
2009. okt. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én 14 éves vagyok naponta eszek gyümölcsöket nem is keveset meg semmi stressz alatt nem lehettem vagy csak nem tudtam róla
2009. okt. 15. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!