Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fényterápia: Vennétek otthonra...

Fényterápia: Vennétek otthonra lámpát, ha pikkelysömörötök van?

Figyelt kérdés

Pikkelysömöröm van legalább fél éve a fejbőrömön. Már megtaláltam rá igazából a hajsampont (Neutrogéna T Gél), de most azt nem használhatom, mert próbálkozunk a kistesóval.

Így most a pikkelysömöröm megint előjött. Most megyek e hónapban dokihoz vele. Olvastam sok helyen, hogy a mindenféle gyógyszeres kezelés meg krémek nem biztos, hogy jót tesznek a szervezetnek, s csak lassítják a terjedését.

Viszont rengeteg jót hallottam a fényterápiáról, egy bizonyos lámpáról. Csakhogy az ára 200 ezer forint legalább.

Ebayen viszont találtam használtat kevesebb, mint fele annyiért. Nagyon gondolkodok rajta, hogy megvegyem.

Nagyon sok mindenre jó, talán az arcom pattanásosságán is tudna segíteni. A múltkor is jól jött volna, a lányomnak középfül gyulladása volt, és azt írja, arra is jó.

A hátfájás elég gyakori páromnál, arra is jó a leírás szerint. Ezek tényleg jók ilyen sok mindenre? Vagy ez is csak egy kamu? Fogíny problémám is van, kíváncsi lennék, hogy tényleg megoldja e ezeket a problémákat.

Van valakinek ilyen lámpája otthon? Mióta használja, mire használta eddig, használ?


2013. júl. 2. 07:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem van, szinterápiás, még 80ezerért vettem Omkerben, és 80ezer volt hozzá a szinterápiás lámpa is, leginkább torokgyulladásra, náthára, fejfájásra és ízületi fájdalmakra szoktam használni. Most már kapható a lámpa magyar változata is, ez jóval olcsóbb, azt hiszem, hogy ez az:

[link]

2013. júl. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és ez jó pikkelysömörre is? Megnézem a linket
2013. júl. 2. 07:41
 3/14 A kérdező kommentje:
igen, látom, jó:D Jajj de jó, van olcsóbban is:D Akkor mivel lehet jobb a másik? Durva, hogy ekkora árrés van
2013. júl. 2. 07:43
 4/14 anonim ***** válasza:
Van egy javaslatom. Próbáld ki! Lehet kölcsönözni ilyen készüléket. Olcsóbb és a kölcsönzési idő alatt megtudod,h érdemes-e megvenned.
2013. júl. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A márkát fizeted meg a másiknál, de pár éve bejött ez a magyar változat, ami ugyanazt tudja és olcsóbb.
2013. júl. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Una ***** válasza:

A családban használt és baráti körben néha kölcsönadott Bioptron lámpával eddigi tapasztalatok: Baleset utáni nagy kiterjedésű kolloidos hegek miatt fellépő fájdalmakat elmulasztotta, az érzékeny hegek teljesen lenyugodtak és a duzzanatok elmúltak. Övsömör tüneteit enyhítette, bőrrák tüneteit enyhítette, fülgyulladás fájdalma jelentősen enyhült, gyorsan gyógyult. Törött csigolyára, rosszul összeforrt csuklóra irányítva rendszeres használat esetén a fájdalom enyhül.

(Legnagyobb meglepetésemre, azt hittem átverés az egész.)

2013. júl. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Van egy kérdésem: régebbi hegeken tud esetleg segíteni?

Mondjuk ez csak időszakosan fáj. E hónap végén lesz 3 éve, hogy szültem a lányom és sajnos vágni kellett a gátam. Azóta, ha megjön, fáj a gátam. De csak akkor (szerencsére, mert meghül yü lnék, ha állandó jelleggel fájna) Az az igazság, külföldön lakom, nem tudom, hogy lehet e kölcsönözni, de most mentem időpontot kérni a háziorvosomhoz (minden nyűggel oda kell menni), csütörtökre van időpontom, majd megkérdezem tőle, hallott e a fényterápiás módszerről, hogy itt elérhető e, tudja e, hogy lehet kölcsönözni valahonnan...stb

2013. júl. 2. 14:55
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha sikerült kipróbálni,kérlek írj,h segített-e valamit?
2013. júl. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Una ***** válasza:
91-es baleseti sérülés, 51 kisebb nagyobb seb és helyreállító műtétek nyomai amit megpróbáltunk kezelni. Furcsa módon némelyik békés de egy része duzzadt, kitüremkedő, fájdalmas és érzékeny. Azóta ez a lámpa volt az első amitől ellazultak és kifehéredtek a fájdalmas vöröslő vagy lilás hegek. Eddig kenőcsökkel próbálkoztunk de sajnos nem sok sikerrel.
2013. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Most mondja anyósom, ahogy beszeélek vele, hogy ők megvették ezt a kütyüt kábé 2 éve, ha megyünk haza, rögtön kipróbálhatom, rögtön felajánlotta, hogy majd el is hozhatom, mert kezdetben após használta, de aztán lusta volt használni, én erre rögtön mondtam, hogy nem hozom el, hát az sokba került.

Majd lehet megveszem tőlük. Mondjuk én egy olcsóbb változatot akartam megvenni, mert 140-ért vették, de mivel hosszútávon törlesztették, ezért 180 ra jött ki. Én olyan 70-80-nál nem akartam rákölteni, de most hogy adjak nekik érte ennyit, mikor többe került nekik? Szerinted az hogy nézne ki?

2013. júl. 3. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!