Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lesz azzal aki beszed...

Mi lesz azzal aki beszed egyszerre egy levél (kb.10 db) nyugtatót/altatót? (pl. Frontin)

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Rohadtul kómás lesz, vigyorogni fog és semmi nem fogja érdekelni. Vagy pedig bealszik.
2013. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rosszabb esetben meghal.
2013. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ájulás, összesés esetleg? Mert én erre gondoltam, ilyen eszembe sem jutott, h vigyorgás meg stb.
2013. júl. 4. 13:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Megnyugszik - örökké.
2013. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm majdnem 100 db-ot vett be, eszméletlen lett, kimosták a gyomrát(gondolásom szerint) , ezért nem hiszem, h 10 db-tól egyből meglehetne halni.
2013. júl. 4. 15:21
 6/10 anonim ***** válasza:
nem lehet tőle meghalni. a modern gyógyszereket úgy készítik, hogy szinte bármennyit bevehetsz belőle, a szervezeted valamilyen úton-módon meggátolja, hogy meghalj. viszont lesz egy határozottan kellemetlen látogatásod a kórházban...
2013. júl. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Miért mond mindenki mást? Csak olyan írjon már aki tényleg tudja, h mi van ilyenkor.
2013. júl. 5. 07:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Én xanaxok szoktam túladagolni.A nyugtatóknak ugyanaz a hatásuk van.Álmos lettem tőle nagyon és el is aludtam.Ha valaki felkeltett nagyon szar érzés volt.Nem olyan,amikor elalszol és valaki felkelt,hanem nem tudom leírni,de sokkal szarabb érzés.Sz*rtam magasról mindenre és nagyon nyugodt voltam.Mélyen aludtam és másnap nagyon tompa voltam.Lent volt a vérnyomásom,délután is aludtam.Jó formán végigaludtam az egész napot.

Szerintem kipróbálhatod,ha átakarod aludni az egész napot,de belehalni nem fogsz.:D

2013. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mennyit szoktál bevenni egyszerre?

Mert ez attól is függ :)

2013. júl. 6. 19:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Van,hogy 10 darabot,de valamikor kevesebbet.
2013. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!