Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, ha ekkora alvásigény...

Normális, ha ekkora alvásigényem van?

Figyelt kérdés

Suliidőben sem mindig tudok 'időben' lefeküdni, elaludni. Most, nyáron éjfélig simán fent vagyok (tudom, nem nagy dolog, de sosem, vagy csak szoktam éjfél után fent lenni). Nem nagyon tudok elaludni hamarabb, csak ritkán. 11 körül szoktam 'reggel' felébredni.


Suliidőben örülök, ha 23:00 előtt eltudok aludni, és mondhatni nehezen kelek fel az ébresztőre.


Próbáltam már mostanság reggel emberibb időben felkelni, de nem ment. 2 telefont és egy 'rádiós órát' beállítok (teszem fel) 09:00-re, de mindet kinyomom. Ma például földhöz vágtam az egyik telefonomat félálomba, mert sokadjára ébresztett.


Normális, hogy így vannak a dolgok nálam? (nem vagyok vérszegény)


19l



2013. júl. 5. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem nem normális. El vagy tolódva pár órával.

Sportolj, hátha az kifáraszt hamarabb elalszol, és hamarabb kelsz. legyen programod, ami motivál arra, hogy felkelj, és ne lustálkodd el a fél napot.

2013. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!