Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 12 éves lány vagyok 163cm.3...

12 éves lány vagyok 163cm.3 éve nem nőttem, Apukám kb.170cm, Anyukám 172cm és 10 éves korom óta menstruálok. Valószínű, hogy ekkora maradok?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.

2013. ápr. 6. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
1-2 centit még nőhetsz, többet nem valószínű.
2013. ápr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
még nőhetsz nyugi. De a 163 cm telejsen normál átlag női magasság. Mivel apukád nem egy magas férfi igy lehet Te sem leszel az. Az sem mindegy menstruálsz-e már? Csak mert sok lány azután már nem nő hogy megjön neki. Én sem nöttem utána 12 évesen jött meg 160 cm vagyok. Nem is bánom mert nekem fontos hogy ez pasi jóval magasabb legyen nálam és a magyar pasik azért átlagban nem olyan magasak. Több a 170 valahány cm mint a 180 cm fölötti. Igy könyebb volt megfelelő magas társat is találnom. Van pár magas barátnőm aki el is felejtheti a magasssarkút és örül ha nem alacsonyabb nála a pasi.
2013. ápr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kkopcsa válasza:
Ha 3 éve nem nőttél, akkor valószínű, de nem biztos, hogy még 1-2 centit nőhetsz. De ha nem tetszik a méreted hordj magassarkút. Különben nem is nagyon számít, hogy mióta menstruálsz, mert nem nagyon kötődik az a növéshez (én úgy tudom). Mivel apukád nem olyan nagy méretű, és ha őt örökölted alig fogsz nőni. Az anyukádnál is csak 2-3 centit nőhetsz, ha inkább őt örökölted.
2013. ápr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként reménykedek benne, hogy nem fogok. Nem szeretnék olyan nagyon magas lenni.
2013. ápr. 7. 13:16
 5/7 anonim válasza:
Figyi, sztem az tök normális méret! Mondjuk én fiú vagyok de 13 évesen csak 153 centi (nem vicc) de van nálam egy fejjel alacsonyabb haverom :DD
2013. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 noel37 válasza:
Az alacsony lányok aranyosak :D 14/f
2015. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
cigány vagy
2020. okt. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!