Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bármennyit eszek, nem hízok...

Bármennyit eszek, nem hízok miért?

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok, és bármennyit eszek, hiába....évekkel ezelőtt egyébként le is fogytam (igaz nem is ettem) és 26kg-mal kerültem kórházba...ott anorexiára gyanakodtak...pedig azért nem ettem, mert betegesen rettegtem a hányástól, a jóllakottságtól hogy nehogy visszajöjjön..de ezt nem mertem senkinek se mondani...haza is engedtek 10 nap után, rájöttek nem anorexia...Azóta már 5 év eltelt, eszek normálisan, bár a hányástól való félelmem nem múlt el...vagyis kis időre elmúlt de tavaly óta visszajött egy hányásos vírus miatt..:( na szóval eszek rendesen, csak este 7 után már nem nagyon (pedig ha ennék estére lehet tudnék hízni...viszont aludni tutinem.) 166cm vagyok és 46-47kg. Legtöbb 48voltam de érettségi miatt leadtam...és azóta se sikerül visszaszednem...3napja szedem már a peritolt is ...jobb is az étvágyam remélem hízok tőle na de ahhoz enni kéne estére is de én nem merek...:( mert akkor nem tudok aludni..mit kéne tennem? hízni akarok már 1-2éve 46-47kg-nál állok..:( /egyébként én egy stresszes szorongós nehezen ismerkedő lány vagyok, pasim sem volt még/ Várom a tanácsotokat hátha van valami ami beválik
2013. júl. 5. 20:45
 1/1 anonim válasza:
Lehet pajzsmirigy. Bár orvos biztosabbat tud mondani mint itt találgató emberek...
2013. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!