Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájhat a fejem a xanaxtol?

Fájhat a fejem a xanaxtol?

Figyelt kérdés
mostanában szedem már korábban is szedtem de abbahagytam majd észrevettem hogy a magány miatt és a kialakult élethelyzetet nyengeségem elfolytása miatt ittam! mos megint szedem a xanaxot és megálom hogy nem iszom! a fejem viszont mindennap reggel este făj. ez az ital miatt lehet?vagy a xanax végett?

2013. júl. 6. 21:34
 1/3 Virág1995 válasza:
ez lehet egy egyfajta elvonási tünet is ha nem vagy allergiás a gyógyszerre nem hiszem hogy fájhat tőle a fejed
2013. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, fájhat tőle, elég változatos tünetei vannak amúgy. Nálam pl hiába hatott a xanax, de másnap meg duplán ideges voltam. Nem feltétlenül azért iszol vagy szedsz gyógyszert mert gyenge vagy. Az elfojtással viszont valóban van kapcsolat. A gyógyszerek egyáltalán nem jobban mint az alkohol. Elnyomhatják a tüneteket egy időre, de semmiképpen sem jelentenek megoldást, sőt a problémákat még jobban kitolják. Én ajánlom neked Filotás Máriát vagy Rigóné Mártit. Akár pánikbetegségben, sőt minden másban is sokkal hamarabb találnak megoldást mint egy pszichiáter.

A problémád megoldható! Sőt sokkal rosszabb helyzetből is indulnak emberek és az dicséretes hogy te keresed a megoldást. Szóval igen, lehet a xanaxtól, de akár attól is hogy pl nem iszol elég vizet, természetes leveket, egyél minél több nyerset. De ha a xanax szedése óta fáj akkor elég valószínű hogy attól van.

2013. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fájhat a Xanaxtól,mivel szedatív hatása van,csökkenti a vérnyomást és ez okozhat fejfájást.
2013. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!