Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyikőnk fog előbb meghalni?

Melyikőnk fog előbb meghalni?

Figyelt kérdés
Én és a barátnőm mindketten egészségtelenül élünk. Én bulimiás vagyok ő pedig intenzíven cigarettázik. Mindketten 14 évesek vagyunk. Szerintetek melyikőnk hal meg előbb?:sss
2013. júl. 7. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó eséllyel te. A cigi lassan öl, nem most fog esetleg tüdőrákot kapni tőle, hanem majd 50 évesen. Vagy ha nem is kap tüdőrákot, a COPD is lassan viszi el.

Viszont a bulimiában gyorsabban meg lehet halni.

De mi lenne, ha inkább felkeresnétek egy szakembert? Mindkettőtöknek súlyos problémái lehetnek, ha 14 évesen ide jutottatok. Biztosan van kiút:)

2013. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 poiu ***** válasza:
Szerintem időnként cseréljetek szenvedélyt. De az előzőnek igaza van.
2013. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te.

A gyomrodban 2-es pH-jú sósav termelődik, ami visszafelé igencsak marja a nyelőcsövedet, ezt érezheted most is. Másrészt a kellő tápanyagokat sem veszed magadhoz. Ezen ha nem változtatsz, akkor nem adok neked 8-10 évnél többet...

2013. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!