Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti egy nap hányszor szoktatok...

Ti egy nap hányszor szoktatok szarni? :-)

Figyelt kérdés
A baratnöm (Zsófi) azt mondta nekem, hogy a 43 éves apja naponta 8x szarik... És azt akarta, hogy kérdezzem meg itt, hogy egészséges-e ez??

#egészség #kaki #sok szar a budiban
2013. júl. 8. 11:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%

A napi 8x nem egészséges.

Én 3 naponta 1x, ha ennyire érdekel...

17/L

2013. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%

Hetente kétszer-háromszor szoktam sz*rni.

Napi nyolcszor baromira nem egészséges!

2013. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
:)) Nem engem érdekel... a baratnőm kényszerített,hogy kérdezzem meg... én csak bámultam mikor mondta h 8x szarik... Ez egy kicsit ciki lehet neki
2013. júl. 8. 11:45
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
A 8 egy kicsit tényleg sok, de heti 3?? Szerintem itt már gondok vannak. Naponta legalább 1x kell. Én naponta 3x szoktam.
2013. júl. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

A 8 az sok!

Nekem vannak idoszakok mikor minden nap 1-szer, de van olyan is, hogy csak 2,3 naponta 1-szer.

18/L

2013. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
naponta egyszer, de volt hogy naponta 3x is attól függ
2013. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

Hetente 1x vagy 3naponta.

Attól függ mennyit eszek és mennyit mozgok.

Azért már "pardon" de ezt kissé szebben is le lehetne írni mint hogy sz@rni.


tessék:

űríteni

nagy wc-ni

kakálni

kakilni

kaksizni

széklet


válogathatsz :"D

2013. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%

Javasolt egy gasztroenterológus szakember meglátogatása. (Tudomásom szerint Pesten Dr. Boka Béla a legkiválóbb szakember aki járóbeteg rendelést is tart, de hogy hol nem tudom, mert régi kórházi státusa megszűnt)

Jobb esetben CSAK vastagbél gyulladás áll a háttérben, a többiről nem írok, nem célom a riogatás.

2013. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én minden reggel kb. 05:32 és 06:11 között, átlagosan 5 percet. Persze ha valami olyat eszel amitől szabadulna nagyon a szervezeted, teszemazt csípőset, esetleg töltött káposzta vagy töltött paprika sok sürített paradicsommal, akkor rámjöhet napközben egy nem betervezett péusz egy...

37/F

2013. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
:D hát kösz a válaszokat... megmondom Zsófinak, hogy nem egészséges... amugy én is naponta 1x szoktam, de Zsófi kényszerített, hogy kérdezzem meg :)
2013. júl. 11. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!