Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drog, alkohol, törvények?...

Drog, alkohol, törvények? Részletek alant.

Figyelt kérdés

Ha legalizálnák a könnyű drogok használatát, nem csökkenne a szintetikus, műanyag cuccokat fogyasztók száma a "tiszta", kevésbé roncsoló szereket használók javára?

Az alkohol miért nem minősül drognak, ha ugyanúgy testi és pszichés függőséget okoz és roncsol is?



2013. júl. 10. 14:56
 1/3 Carpente válasza:

Az alkohol is drog,de nem olyan "erős".

Azért mondom,hogy drog,mert minden anyag ami függőséget okoz drog.


Nem mindegy,hogy iszol 4 felest,vagy benyomsz magadnak 4adag szart..

2013. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az alkohol drognak minősül, hivatalosan. Ahogy a kávé, a cigaretta, a gyógyszerek, sőt még a tea is. Csak a köznyelvben nem. Nehéz megmondani mi történne ha legalizálnák a könnyű drogokat, de szerintem ártani biztos nem ártana a társadalomnak. Sőt őszintén szólva én mindent legalizálnék ha rajtam múlna (na jó azért az ilyen nagyon durva krokodil féle drogokat már nem)
2013. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első válaszoló: Az alkohol egy kifejezetten erős drog. Vannak még veszélyesebb drogok, de egy csomó illegális drog bizonyitottan kevésbé káros mint az alkohol. (pl fű, LSD, MDMA, Gomba stb.)
2013. júl. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!