Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Probléma lenne a gyomrommal....

Probléma lenne a gyomrommal. Januárban kezdődött még érettségi előtt, semmit sem találtak, annyit állapított meg a doki, hogy refluxos vagyok, kaptam gyógyszert és a hasmenésem abba maradt. Most ismét visszajött, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Voltam újra orvosnál,az ultrahangon se találtak semmit,és ismét nem tükröztek meg,azt mondták diétázzak,de nem igazán használ...Nem érzem magam stresszesnek.Mintha átszaladna a kaja a gyomromon,és már 20 percre rá hasmenésem van..Mit csináljak,nagyon rosszul vagyok??
2009. okt. 18. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj vissza a dokihoz és "követeld" hogy tükrözzenek meg, ilyenkor ez a legfontosabb. Valakit már egy kis gyomorfájással is tükröznek, valakit meg több hónapos panaszokkal sem? Járj szépen a doki nyakára, amíg nem tesz valamit! Gasztroenterológusnál jártál már vagy csak a házi orvosnál? Mindenképpen kérj beutalót, ne tedd tönkre magad. Ha nem használ a diéta visszamész, megmondod nem használt, mondjon mást, kész... nem kell ilyenkor finomkodni, sőt nem is szabad. A saját egészségedről van szó, nem ő érzi azt amit te!
2009. okt. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt, háloistennek a refluxig nem jutottam el. Ahogy az első válaszoló mondta, menj el gaasztroenterológushoz, gyomortükrözésre. Hasmenésre szedj normaflore-t, mert a sok hasmenés tökre teszi a bélflórát.
2009. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Gasztroenteorológusnál már voltam,és normaflort is szedek..

Most éreztem,mintha sokat ettem volna...többet,mint amit a gyomrom bír...miért van ez?....Ettől lenne tán hasmenésem...

2009. okt. 18. 19:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak csatlakozni tudok a többiekhez , vissza a gasztroneterologushoz.
2009. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!