Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudnek meghizni a leghama...

Hogy tudnek meghizni a leghamarabb? Mit tudjak enni, hogy latszodjon is rajtam?

Figyelt kérdés
Kerlek segitsetek, nagyon lefogytam es nem tetszik ahogy kinezek. Megszeretnek hizni, de sehogy sem mutat a merleg tobbet 45kilonal. 14eves vagyok, 168cm
2013. júl. 11. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogyókúra miatt fogytál le? Vagy miért? Mert ha csak úgy akkor sürgősen orvoshoz kéne fordulni, főleg ha nem tudsz hízni.
2013. júl. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fogyokura miatt fogytam le.
2013. júl. 11. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Oké. Értem. Akkor sok lassú felszívódású szénhidrát, mint a barna rizs, zabkása, tk. kenyér, durum tészta stb, teljes kiőrlésű gabonapehely, tönkölypehely, nem cukrozott müzli. Egyél olajos magvakat, aszalt gyümölcsöket sokat. Próbálj rendszeresen enni 2-3 óránként és legyen egy kis étkezés, mint gyümölcs vagy olajos magvak, vagy ilyesmi lefekvés előtt. Igyál tejet és gyümölcsleveket (ha lehet 100%-osat). És azért ne félj édességet enni, de egy csomó egészséges sütit is tudsz sütni magadnak, amiknek magas a kalóriatartalmuk. És sportolj.
2013. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat, remelem sikerul meghiznom:)
2013. júl. 14. 11:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Na sikerült? Én most 3. hete vagyok a hízókúrámon (igazából csak kétszer annyit eszek mint eddig :D) és ennyi idő alatt híztam 2 kilót. :D


Most 52-nél tartok. Bár én fiú vagyok és mellette kondizok, de akkor is kíváncsi lennék rá :D

2013. szept. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!