Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13éves fiú vagyok és tulsujal...

13éves fiú vagyok és tulsujal küzdök. Már el kezdtem edzeni és fogyókúrázni is! De szeretnék egy embert (gyereket) aki ugyan úgy tulsujal küzd mint én, hogy vele edzhesek és, hogy beszélgethessek vele!

Figyelt kérdés

Azért szeretném hogy ugyan úgy " kövér " legyen mint én mert akkor nem bírna ki nevetni és nem piszkálódna ! A kérdésem : Ahol élek egy kis városban nagyjából mindenki ismer és vannak duci gyerekek is idősebbek fiatalabbak is . És nem merek oda menni egyikhez sem , hogy gyere edzeni mikor még soha nem láttam és nem is ismerem plakátra nem birok ki írni interneten meg hirdetni sem . Ezért szeretném hogy segítsen valaki ,hogy tanácsot adjon , hogy -hogyan kérdezzem meg valakitől akarsz -e jönni edzeni és akarsz e velem társ lenni ?

Aki tud segíteni legyen szíves ! {Előre is köszönöm!}


MEGÉRTŐ EMBEREK VÁLASZAIT VÁROM !!!!


2013. júl. 11. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem kell várni senkire sem, vegyél fel egy futócipőt és uzsgyi!
2013. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se várj másra! Magadért csináld, ha már elszántad magad, ez nem kis dolog. Gondold el, a társad nem ér rá, vagy elutazik egy hónapra, nem edzel tovább, mert hozzá kötötted ezt a dolgot. Magadnak tűzz ki egy célt, és magadra lehetsz büszke is utána. Ez csak az elején nehéz, utána, ahogy fogysz, élvezni fogod nagyon. Senki nem fog tudni bántani, ez egy elég nagy motiváció önmagában. Sok sikert! (Amúgy túlsúly helyesen) :)
2013. júl. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat !
2013. júl. 11. 21:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Hajrá! :) Csak kezdd el, és minden egyre könnyebb lesz. :)
2013. júl. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2013. júl. 12. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!