Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki fürdés/tusolás alkalmával szappant használ?

Figyelt kérdés

Én mostanában szappant használok és úgy vettem észre jobb,mint a legolcsóbb tusfürdők, viszont nem olyan jó, mint a jobb minőségű tusfürdők.

Szerintem ezzel spórolni is lehet.Szerintetek ciki?

Ti mit használtok? Tusfürdőt vagy szappant?Ha szappant akkor melyiket?


2009. okt. 18. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
babaszappant,ciki lenne?
2009. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevezném cikinek. Mindenki azt használ, ami neki a legjobb, vagy legolcsóbb. Nem hiszem, hogy erről mások véleménye szerint kellene dönteni.
2009. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sokkal jobban szeretem a szappant, mint a tusfürdőket. Sokkal tisztább érzés. Nem tudom elképzelni, hogy a szappan ciki lenne...
2009. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én arcot naponta kétszer mosok sima szappannal, mert a drágább arclemosók sem tisztították meg annyira, mint egy mezei szappan. Hülyeség azt mondani, hogy ez ciki. Vannak nagyon drága szappanok is, de azzal már nem ciki mosakodni? Szóval ne vicceljünk már...
2009. okt. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom,hogy tiszta szeretne lenni,ezért mosakszik.Tökmindegy mit használ.Aki szerint ciki,az ciki.
2009. okt. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!