Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet rendkívül csípős...

Mitől lehet rendkívül csípős izzadtságszagom?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, tini korból kinőttem már. Borotválom a hónaljam, fürdök rendszeresen, használok stiftet és deo-t is, mégis 10 perccel utána már megmaradni nem lehet körülöttem, vagy azért, mert szaga van, vagy azért, mert mindenkit kikészítek a folyamatos "büdös vagyok?" kérdésekkel. Ennél igényesebb már nem tudnék lenni. Nem dohányzom, nem eszem túl fűszeres ételeket, akkor mi okozhatja?

2013. júl. 15. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán nem megfelelő dezododt használsz. Meg a tusfürdő is lehet gyenge, én is izzadós vagyok, és a hónaljamat külön szappannal meg szoktam mosni, utána pedig rögtön bedezodorozom. Csak az OldSpice hatékony, a stift változat.
2013. júl. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Old Spice Whitewatert használok, stiftből és deo-ból is.
2013. júl. 15. 11:27
 3/3 A kérdező kommentje:
És nem mellesleg tusfürdőből is, ha már az is említve volt.
2013. júl. 15. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!