Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok mindig ilyen...

Miért vagyok mindig ilyen fáradt és álmos?

Figyelt kérdés

Iskolaidőben sosem volt ilyen gondom, semmi nehézség nélkül felkeltem hajnalban, sőt még tetszett is a koránkelés. Nem voltak karikásak a szemeim (mint most), nem volt olyan érzésem, hogy mindjárt elalszok két matekfeladat között. De mostanában, úgy egy hónapja mintha kikapcsoltak volna. Este sokszor nem bírok elaludni, reggel nem bírok felkelni. Ma is 12:39-kor ébredtem, de csak azért mert csörgött a telefon. Ha nem csörgött volna, egy az egybe aludnék még most is. Simán tudnék több mint tizenkét órát aludni, mint ma. Viszont ennek ellenére állandóan álmos vagyok. Megnéztük, és semmiféle vitaminhiányom nincs, minden a legnagyobb rendben, minden normális szinten van a véremben. Nem igazán szoktam kávézni/teázni sem, mert megfigyeltem, hogy a kávé engem inkább álmosít, mintsem ébren tart.

Most is majdnem lefejelem a billentyűzetet...


Egyébként amióta ez a nagy alvásmániám van, azóta olyan idiótaságokat álmodok, hogy az nem emberi. Azelőtt normálisan álmodtam, de mostanság össze-vissza a leghülyébb dolgokat, sokszor rémálmokat. És a legrosszabb, hogy minden kis részletre emlékszem, pedig világéletemben sosem tudtam megmondani, hogy mit álmodtam.


Ha ez számít, akkor leírom, hogy 15 éves vagyok és lány. Vagy ez normális az én koromban?



2013. júl. 15. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
ha sok böszmeséget összeálmodsz, az azt jelenti hogy nem tudsz mélyen aludni. sokat alszol, de nem mélyen, és az nem jó. magnéziumszinteddel mi a helyzet? lehet ha szednéd, az segítene.
2013. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A cöruloplazmin szintet kellene megnézetni minél hamarabb, van egy súlyos betegség ami többek között ilyen tüneteket okoz. Wilson-kór a neve.
2013. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!